ساعت
اوقات شرعی
تقویم
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 53458
 بازدید امروز : 83
 کل بازدید : 120759
 بازدیدکنندگان آنلاين : 9
 زمان بازدید : 0/1875


  چاپ        ارسال به دوست

حیدری زاده:

تلاش سبز در بندرعباس اجرایی می شود.

رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس از امضای تفاهم نامه همکاری بین سازمان سیما منظرو فضای سبز شهری شهرداری بندرعیاس و ادره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس رضا حیدری زاده گفت:درراستای ترویج اشاعه فرهنگ شهروندی و کمک به نسل جوان استان در فراگیری شیوه کاشت و داشت گل و گیاه تفاهم نامه همکاری فی ما بین سازمان  سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس و اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان منعقد گردید.

در جریان این تفاهم نامه که با حضور مدیران مدارس متوسطه اول و معلمان درس کار و فن آوری و مدیران مدارس ابتدایی و کارشناسان سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری حضور و در کارگاه آموزشی شرکت کردند.

در راستای این تفاهم نامه رضا حیدری زاده اذعان کرد: در این طرح بذر نهال و گلدان توسط این سازمان در اختیار دانش آموزان قرار خواهد گرفت. و بعد از رویش این درختان در دی  و بهمن ماه به خزانه فضای سبز عودت داده خواهد شد تا در نهایت در بوستان تحت عنوان دانش آموز کاشته شود.

 

حیدری زاده:امروز در خدمت عزیزان آموزش و پرورش هستیم به عنوان مروجین اصلی فرهنگ شهروندی و با رویکرد تحت عنوان تلاش سبز که طرح عنوان توسط سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان امروز تحقق پیدا کرد.

وی ادامه داد: این طرح با هدف ایجاد حس تعلق در دانش آموزان تقویت ارتباط دانش آموزان و آشنایی بیش از پیش آنها با فضای سبز شهری و کاشت و نگهداری گیاهان قانون مداری قوانین حفظ و گسترش فضای سبز اجرا می شود ما در این طرح بدنبال این هستیم که مشارکت و مراقبت را از دانش آموزان عزیز را داشته باشیم و فرهنگ شهروندی را در این مورد بتوانیم نهادینه کنیم.

 

در اجرای این تفاهم نامه دادی زاده معاونت آموزش و پرورش استان گفت: این تفاهم نامه در چهارچوب اجرایی نمودن اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و برنامه درسی ملی و در راستای عملیاتی نمودن اهداف کلان می باشد.

دادی زاده در ادامه از مدیران و دبیران مدارس خواست تمام سعی و تلاش خود را در اجرایی این طرح به کار گیرند و در درس کار و فن آوری پودمان گل و گیاه را در اولویت قزاز دهند.

دادی زاده ضمن ابراز رضایت از ایجاد این تفاهم نامه اذعان داشت: جامعه بشری امروز به اهمیت گل و گیاه بیش از پیش پی برده است و از این  رو این موضوع برای ما دارای اهمیت ویژه ای است .

 

 
   


١٣:٣١ - دوشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٥٧٥٦    /    تعداد نمایش : ١١٤


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج